Hotel BÍLÁ PANÍ v Jinřichově Hradci hodnocení

Volný čas

Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec je jedním z nejmalebnějších a nejzachovalejších měst jihu Čech. Pokud se rozhodnete k návštěvě Jindřichova Hradce, budete mít na dosah nejen starobylou kulturu a památky, ale i klid a pohodu města, které se vyplatí navštívit.

Zámek Jindřichův Hradec

Komplex budov hradu a zámku v Jindřichově Hradci je po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově třetím nejrozsáhlejším památkovým objektem u nás.

Národní muzeum fotografie

Národní muzeum fotografie je zcela unikátním a jedinečným projektem v ČR. Díky svým výstavám a vernisážím českých i zahraničních významných fotografů a umělců si získalo nejen oblibu, ale i úctu mezi odbornou i laickou veřejností. Při návštěvě Jindřichova Hradce doporučujeme Národní muzeum fotografie a jeho vernisáže k návštěvě.

Muzeum Jindřichův Hradec

Město Jindřichův Hradec patří k městům s bohatou betlémářskou tradicí. V Jindřichohradeckém muzeu je i první zpráva o betlémech která pochází již z roku 1579.

Úzkokolejka

Úzkokolejka – je v našem městě jednou z nejvíce navštěvovaných atrakcí pro malé i velké návštěvníky.

Plavecký bazén

V dosahu hotelu je nově zrekonstruovaný plavecký bazén a aquapark (vířivky, dětský bazén, slaná voda, protiproud, rychlá řeka, skluzavka).

Restaurace

Ne - Po
11:00 – 15:00 hod.

Út, St, Čt
11:00 – 21:00 hod.

Pá – So
11:00 – 22:00 hod.

Kontakt

Restaurace a hotel Bílá paní

Dobrovského 5/I
377 01 Jindřichův Hradec

Recepce

+420 384 363 329 (funguje pouze po dobu otevírací doby)

E-mail

recepce@hotelbilapani.cz